Lūdzu, ņemiet vērā

Pirms došanās ceļā uzziniet jaunākos ceļojuma ieteikumus un ieceļošanas prasības.

Dodieties 36 stundu mini kruīzā no Zviedrijas uz Vāciju

Palutiniet sevi ar relaksējošu mini kruīzu, kurā ir daudz vietas un svaiga gaisa, iepirkšanās ar atlaidēm uz klāja un labs ēdiens. Mini kruīzs no Gēteborgas uz Ķīli ietver 2 naktis uz klāja ar omulīgu kajīti un 1 dienu, lai iepazītu un izbaudītu Ķīles pilsētu ar tās slaveno CITTI iepirkšanās centru. Jūs arī ietaupīsiet 60% mūsu uz klāja esošajā veikalā, salīdzinot ar iepirkšanos Zviedrijā. Laipni lūdzam uz klāja!

 

 

Noteikumi un nosacījumi

 

Stena Line noteikumi attiecas uz visām rezervācijām un ceļojumiem.

 

  • Cenas piemērs vienam cilvēkam standarta divvietīgajā kajītē ar divstāvu gultām, ja kajīti izmanto 2 cilvēki. Cenā iekļauta ostas un ekoloģijas nodeva. Vietas ir atkarīgas no pieejamības. Uz visiem mini kruīziem attiecas Economy biļešu tarifa nosacījumi. Pieejams ierobežots skaits reisu;  bez atiešanām jūlijā.
  • Ar COVID-19 pandēmiju saistītu iemeslu dēļ var būt nepieciešams pārveidot izklaides programmu vai telpas uz klāja saskaņā ar aktuālajiem sabiedrības veselības ieteikumiem. 
  • Lai šķērsotu valstu robežas, var būt nepieciešams COVID-19 tests un/vai vakcinācijas apliecinājums. Pirms ceļojuma, lūdzu, pārbaudiet jaunākās ceļošanas prasības.

Kuģojiet no Gēteborgas uz Ķīli

Dodieties mini kruīzā uz Vāciju

Izbaudiet relaksējošu mini kruīzu!

Kuģojiet no Gēteborgas uz Ķīli

Dodieties mini kruīzā uz Vāciju

Atiešana
Atgriešanās

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.