Slēpošanas brīvdienas Zviedrijā un Norvēģijā

Paņemiet līdzi cepuri, aizsargbrilles un cimdus – Zviedrijas un Norvēģijas kalni Jūs jau gaida! Izbaudiet aizraujošu piedzīvojumu, traucoties lejup pa burvīgajām slēpošanas nogāzēm – nav svarīgi, vai esat pilnīgs iesācējs vai pieredzējis profiņš. Un kad sāk krēslot, novelciet zābakus, dziļi ieelpojiet, atpūtieties un izbaudiet vakaru pēc slēpošanas. 

 

Ietaupiet 20% no prāmja biļešu cenas, rezervējot “brīvdienas ar prāmi un naktsmītni”, un atcerieties – Jūs vienmēr maksāsiet mazāk, rezervējot ceļojumu un naktsmītni kopā! Kopā ar partneruzņēmumu “Sembo” mēs piedāvājam lielisku slēpošanas galamērķu izvēli Zviedrijā un Norvēģijā, no Idres līdz Sēlenai un no Geilū līdz Hāfjelai.  Jūsu naktsmītnes izvēles iespējas ir stilīgas un ērtas un tās atrodas tuvu slēpšanas trasēm.

 

Tādēļ atliek vien ievietot automašīnā visu nepieciešamo aizraujošam slēpošanas ceļojumam un sagatavoties braucienam ar prāmi maršrutā no Dānijas Frederikshavnas uz Gēteborgu vai no Greno un Halmstades. Jūs gaida neaizmirstams piedzīvojums!

 

Rezervējiet tūlīt ar Sembo

Lieliskas slēpošanas iespējas Zviedrijā un Norvēģijā

Rezervējiet prāmi + naktsmītni ar Sembo

Ietaupiet līdz pat 20%, rezervējot prāmja biļeti un naktsmītni kopā

Lieliskas slēpošanas iespējas Zviedrijā un Norvēģijā

Rezervējiet prāmi + naktsmītni ar Sembo

Atiešana
Atgriešanās

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.