Lūdzu, ņemiet vērā

Pirms došanās ceļā uzziniet jaunākos ceļojuma ieteikumus un ieceļošanas prasības.

Cik ilgi pirms atiešanas ir jāreģistrējas reisam?

Reģistrācijas laiks atšķiras atkarībā no tā, ar kuru prāmi un no kuras ostas Jūs ceļojat, un tas ir norādīts Jūsu e-biļešu rezervācijas apstiprinājumā. 

 

Reģistrācija pasažieriem ar transportlīdzekli:

Pasažieriem, kuri ceļo ar transportlīdzekli, ir jāseko norādēm uz transportlīdzekļu reģistrācijas kioskiem. Lūdzu, uzrādiet savu e-biļeti un citus atbilstošus dokumentus mūsu reģistrācijas personālam, kas ar prieku reģistrēs Jūs reisam. Kad reģistrācija būs pabeigta, viņi novirzīs Jūs uz attiecīgo automašīnu joslu, lai sagatavotos uzbraukšanai. 

 

Reģistrācija pasažieriem bez transportlīdzekļa: 

Pasažieri bez transportlīdzekļa var reģistrēties pasažieru terminālī pie kādas no mūsu reģistrācijas kasēm vai kādā no mūsu pašapkalpošanās kioskiem, ja tie ir pieejami. Ja Jūs reģistrējaties kioskā, lūdzu, noskenējiet savas e-biļetes svītrkodu, un tad Jums tiks izdrukāta iekāpšanas karte. Ja Jums jebkurā laikā būs nepieciešama palīdzība, mūsu darbinieki priecāsies Jums palīdzēt. 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka reģistrācijas nokavēšanas gadījumā rezervācija var tikt anulēta bez naudas atmaksas.

Pasažieri tiek aicināti arī pārliecināties, ka pirms ierašanās ostā viņiem ir pieejami ceļošanai nepieciešamie personu apliecinošie dokumenti un dokumentācija (piemēram, pase un vīza). Stena Line neuzņemas atbildību, ja pasažierim nav attiecīgās atļaujas, kas nepieciešamas ceļošanai pāri robežām.    

 

Pasažieriem ar “vilciens un prāmis” biļetēm:

Ja Jums ir “vilciens un prāmis” biļete, lūdzu, ņemiet vērā, ka dažos “vilciens un prāmis” pakalpojumos vilciena plānotais ierašanās laiks var būt pēc reģistrācijas laika beigām. Pasažieri var neuztraukties – viņiem joprojām tiks atļauts iekāpt prāmī. Vilciena kavēšanās gadījumā reiss var gaidīt šo “vilciens un prāmis” pasažieru ierašanos pēc kapteiņa ieskatiem.

 

Tālāk norādītajos maršrutos reģistrācija tiek slēgta 30 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika.

Ķīle–Gēteborga

Frederikshavna–Gēteborga

Greno–Halmstade

Fišgārda–Roslēra

Holiheda–Dublina

Kērnraina–Belfāsta 

 

Tālāk norādītajos maršrutos reģistrācija tiek slēgta 45 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika.

Holandes rags–Hārviča

Roslēra–Šerbūra

 

Turpmāk norādītajos maršrutos reģistrācija tiek slēgta 60 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika.

Liverpūle–Belfāsta

Gdiņa–Karlskrūna

Rostoka-Trelleborga

 

Turpmāk norādītajos maršrutos reģistrācija tiek slēgta 90 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika.

Trāveminde-Liepāja

Ventspils–Nīnashamna

 

Šerbūras osta

Reģistrācija tiek slēgta 45 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika. 

 

Gēteborgas (uz Dāniju) un Frederikshavnas osta

Pasažieriem, kas ceļo ar transportlīdzekli, reģistrācija sākas 60 minūtes pirms atiešanas, savukārt pasažieriem bez transportlīdzekļa — 45 minūtes pirms atiešanas. Reģistrācija tiek slēgta 30 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika. 

 

Gēteborgas osta (uz Ķīli)

Reģistrācija sākas plkst. 17.00 (no pirmdienas līdz piektdienai) un plkst. 16.00 (sestdienā un svētdienā), un tā tiek slēgta 30 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika pasažieriem bez transportlīdzekļa un 60 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika pasažieriem, kas ceļo ar transportlīdzekli. 

 

Ķīles osta

Reģistrācija sākas plkst. 16.00 (no pirmdienas līdz piektdienai) un plkst. 15.00 (sestdienā un svētdienā), un tā tiek slēgta 30 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika pasažieriem bez transportlīdzekļa un 60 minūtes pirms paredzētā atiešanas laika pasažieriem, kas ceļo ar transportlīdzekli. 

 

Halmstādes un Greno osta

Pasažieri, kas ceļo bez transportlīdzekļa no Halmstādes ostas: reģistrācija Halmstades centrālajā stacijā (Ņemiet vērā: nevis Rejsecentrum) sākas 75 minūtes pirms atiešanas un tā tiek slēgta 60 minūtes pirms plānotā atiešanas laika, un Stena Line maršruta autobuss atiet no centrālās stacijas uz ostu iekāpšanai prāmī. Pēc atiešanas no stacijas autobuss nevar apstāties, lai pa ceļam uzņemtu papildu pasažierus. 

Pasažieri bez transportlīdzekļa, kas ceļo no Greno ostas: reģistrācija tiek sākas 45 minūtes pirms atiešanas un tā tiek slēgta 30 minūtes pirms plānotā atiešanas laika.

Pasažieri, kas ceļo ar transportlīdzekli no Halmstādes vai Greno ostas: reģistrācija tiek sākta 60 minūtes pirms atiešanas un tā tiek slēgta 30 minūtes pirms plānotā atiešanas laika.  

 

Trelleborgas un Rostokas osta

Reģistrācija tiek slēgta 60 minūtes pirms plānotā atiešanas laika.

 

Karlskrūnas un Gdiņas osta

Reģistrācija tiek slēgta 60 minūtes pirms plānotā atiešanas laika. Grupām, kurās ir vairāk nekā 20 cilvēku, jāreģistrējas vismaz 90 minūtes pirms reisa atiešanas. 

Pasažieriem pirms ierašanās Stena Line ostā  ir jāizlasa pasu un vīzu noteikumi. Stena Line neuzņemas atbildību par pasažieru nespēju iegūt robežas šķērsošanas atļauju. Plašāku informāciju skatiet vietnē www.msz.gov.pl 

 

Trāvemindes, Liepājas, Nīnashamnas un Ventspils osta

Reģistrācija tiek slēgta 90 minūtes pirms plānotā atiešanas laika.

Contact frequently asked question icon

Saistītie jautājumi