Lūdzu, ņemiet vērā

Pirms došanās ceļā uzziniet jaunākos ceļojuma ieteikumus un ieceļošanas prasības.

Gēteborgas osta (uz Frederikshavnu)

Stena Line Gēteborgā ir divi termināļi — viens maršrutam uz Ķīli Vācijā, un šis terminālis ceļošanai uz Frederikshavnu Dānijā. Dānijas terminālis atrodas tālāk uz austrumiem pie Jetas upes, blakus mikrorajonam Masthuggets. Terminālis ir labi apzīmēts ar ceļazīmēm, braucot no automaģistrāles E6, un tajā var nokļūt arī ar tramvaju.

Tickets & reservations

Image
Title
Biļetes un rezervācijas

Toilets

Image
Title
Tualetes

Baby changing facilities

Image
Title
Mazuļu pārtīšanas telpa

Vending machines

Image
Title
Tirdzniecības automāti

Wi-Fi

Image
Title
Bezmaksas Wi-Fi

Disability assistance

Image
Title
Palīdzība personām ar invaliditāti

Short term car park (payable)

Image
Title
Īstermiņa autostāvvieta (maksas)

Long term car park (payable)

Image
Title
Ilgtermiņa autostāvvieta (maksas)

Drop off area

Image
Title
Pasažieru izkāpšanas zona

Disabled toilets

Image
Title
Tualetes telpas personām ar invaliditāti

Restaurant

Image
Title
Restorāns

Atrašanās vieta

GPS: 57.701195, 11.947163

 

Nobrauciet no automaģistrāles E6 krustojumā nr. 75A, lai brauktu pa automaģistrāli E45 rietumu virzienā gar upi. Jūs pabrauksiet garām terminālim un tad sasniegsiet ieeju apmēram 600 m attālumā no termināļa ēkas.

 

Autostāvvieta

Stena Line termināļa galvenās ēkas priekšā ir pieejama stāvvieta.  Par to var norēķināties, izmantojot Preem, ST1, Statoil, Shell, Diners, Amex, Volvocard, Mastercard un VISA kartes. Galvenā autostāvvieta ir atvērta katru dienu no plkst. 06.15–20.30, un tā ir atvērta arī nakts prāmju atiešanas un pienākšanas laikā. Katrā stāvā netālu no izejām atrodas divas stāvvietas personām ar kustību traucējumiem.

 

Autostāvvietas maksa

1 stunda: 16 SEK

1 diena: 145 SEK

 

Ja stāvvietā pie termināļa nav brīvu vietu, lūdzu, izmantojiet stāvlaukumu "Koffen" (adrese: Masthamgatan 22), kas atrodas otrā ceļa pusē un pretī pasta nodaļai. Koordinātas: 57.7004, 11.9453.

Samaksu var veikt skaidrā naudā, ar degvielas karti vai mobilo lietotni.

Autostāvvietas maksa

no plkst. 8.00 līdz 22.00: 14 SEK/stundā

Pārējā laikā: 2 SEK/stundā

Ja ierodaties Gēteborgā ar vilcienu, Jūs varat nokļūt līdz mūsu terminālim ar tramvaju. Jūs varat izmantot 3., 9., un 11. maršrutu, un izkāpt pieturā Masthuggstorget / Stena Danmarksterminal.

Jūs varat nokļūt līdz mūsu terminālim ar 3., 9., un 11. maršruta tramvaju, un izkāpt pieturā Masthuggstorget / Stena Danmarksterminal.

No vilcienu un autobusu stacijas var atbraukt ar taksometru. Tie ir pieejami blakus platformai. Ja vēlaties pasūtīt taksometru no citas adreses Gēteborgā, Jūs varat to izdarīt, piezvanot pa tālruni +46 31 650 000. Brauciens ar taksometru no Gēteborgas centra uz termināli ilgst aptuveni 5–10 minūtes.

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.