Lūdzu, ņemiet vērā

Pirms došanās ceļā uzziniet jaunākos ceļojuma ieteikumus un ieceļošanas prasības.

Prāmji uz Karlskrūnu un Gdiņu

Ceļojiet visērtākajā prāmju maršrutā uz Karlskrūnu Zviedrijā un Gdiņu Polijā ar prāmjiem Stena Vision, Stena Spirit un Stena Nordica līdz pat 6 reisiem dienā.  Izvēlieties dienas vai nakts reisu un izbaudiet lielisku ceļojumu pieredzi ar Stena Line.

 

Baudiet lielisku ceļojumu no Gdiņas uz Karlskrūnu

Iekāpiet prāmī no Gdiņas uz Karlskrūnu un atpūtieties, baudot Baltijas jūras skatus. Prāmjos, kas kuģo starp Poliju un Zviedriju, ir pieejams plašs iespēju klāsts, tostarp restorāni, veikals uz klāja, spa centrs un pat nakts klubs. Mēs piedāvājam izvēlēties kajītes, kuras piemērotas katram budžetam, lai Jūs varētu labi izgulēties vai īsi nosnausties pirms ierašanās ostā.

 

Iepazīstiet Karlskrūnu un Zviedrijas piekrasti

Izbaudiet unikālo Karlskrūnas pilsētu, kas būvēta uz 33 salām, un tās vēsturisko karakuģu ostu, kas dibināta 1680. gadā, un daudzos unikālos pieminekļus, kas iekļauti UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Tiem, kas vēlas izpētīt Skandināviju, Karlskrūnas iespējas ir bezgalīgas; dodieties uz rietumiem – uz Malmi vai Kopenhāgenu, izpētiet austrumu piekrasti Stokholmas virzienā vai izbaudiet plašumu un ezerus Zviedrijas centrā. 

 

Dodieties kruīzā no Karlskrūnas uz Gdiņu

Iekāpiet prāmī no Karlskrūnas uz Gdiņu un izbaudiet, cik lieliski ir ceļot ar prāmi. Mums ir daudz jautru izklaižu visai ģimenei, kā arī liels bāru, kafejnīcu un restorānu klāsts uz klāja – Jūs atradīsit kaut ko piemērotu ikvienam!  Ierodieties skaistajā ostas pilsētā Gdiņā atpūtušies un gatavi izpētei.

 

Apmeklējiet vēsturisko Gdiņu – vārtus uz Eiropu

Gdiņa ir pasakaina iepirkšanās pilsēta ar simtiem modīgu veikalu, un, kad esat beidzis iepirkšanos, ir iespējams izvēlēties kādu no pārsteidzošiem restorāniem un bāriem. No Gdiņas ir lieliskas pārvietošanās iespējas ceļotājiem, kuri dodas tālāk uz Poliju un pārējo Eiropu.

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Nordica, Stena Spirit & Stena Vision

uz Karlskrūnu un Gdiņu

No 70 € /Auto+1

Maršruts
Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
Prāmis
Statuss

Prāmji šajā maršrutā

Atpūtieties, ceļojot starp Gdiņu un Karlskrūnu ar prāmi Stena Nordica. 

  

Baudiet lielisku pieredzi uz klāja, kamēr mēs rūpējamies par daudzajām sīkajamām lietām, lai Jūsu ceļojums būtu izdevies  Izbaudiet garšīgu maltīti mūsu restorānā ar apkalpošanu pie galdiņa vai apsēdieties ar dzērienu mūsu bārā.  Papildu ērtībām varat rezervēt kajīti ar vannasistabu un ierasties galamērķī atpūtušies savam tālākam ceļojumam. Ģimenēm patiks mūsu rotaļu zona Laimeszeme, savukārt pieaugušajiem patiks Kazino spēles.  Ikviens var uzturēt sakarus, izmantojot bezmaksas Wi-Fi. Ja Jums patīk iegūt izdevīgu piedāvājumu, Jūs pārsteigs izvēle veikalā The Shop.  Mums ir lieliska smaržu, kosmētikas, alkoholisko dzērienu un konditorejas izstrādājumu klāsts, tāpēc, ja meklējat ideālu dāvanu vai našķi paši sev, noteikti atradīsiet lielisku piedāvājumu.

 

Mēs ar nepacietību gaidām Jūs uz klāja!

Skatīt lapu Stena Nordica

Ceļojiet ar prāmi Stena Spirit starp Karlskrūnu un Gdiņu un izbaudiet fantastiskas iespējas uz klāja.

 

Palutiniet sevi mūsu skaistumkopšanas salonā Pure Nordic Spa un atpūtas laikā vērojiet burvīgos jūras skatus.  Pasēdiet ārā uz mūsu promenādes klāja un ieelpojiet svaigo jūras gaisu. Izbaudiet gardu maltīti kādā no mūsu restorāniem, gardu bezalkoholisko dzērienu mūsu kafejnīcā, dzērienu mūsu bārā vai deju naktsklubā. Jums patiks bezmaksas Wi-Fi, savukārt bērni izklaidēsies mūsu rotaļu zonā Laimeszeme.

 

Ja Jums patīk iepirkties, tad atradīsiet lieliskus piedāvājumus un plašu preču klāstu, tostarp smaržas, kosmētiku, alkoholiskos dzērienus un dāvanas.  Vai vēlaties atpūsties privātās telpās?  Mainiet rezervācijas kategoriju uz mūsu kajīti ar vannas istabu.

 

Tas viss gaida Jūs uz klāja, un mēs ceram drīzumā Jūs sveikt pie mums!

Skatīt lapu Stena Spirit

Ceļojiet ar komfortu un gaumi starp Karlskrūnu un Gdiņu ar prāmi Stena Vision. Jūs ieradīsieties galamērķa ostā atpūties(-usies), atsvaidzināts(-a) un gatavs(-a) turpmākajam ceļojumam. 

 

Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku bufetes stila ēdināšanai vai à la carte restorāna maltītēm, Jūs lutinās plašs klāsts mūsu dažādo restorānu, kas pasniedz daudzveidīgus ēdienus. Izbaudiet dzērienus kādā no mūsu bāriem un, ja Jums patīk dejot, tad nakts klubs ir īstā vieta Jums! Izbaudiet burvīgos skatus no promenādes klāja, atpūtieties mūsu ērtajās kajītēs ar vannasistabu vai palutiniet sevi skaistumkopšanas salonā Pure Nordic Spa.

 

Mūsu spēļu zona Game Zone un rotaļu zona Laimeszeme sagādās bērniem daudz jautrības.  Uz klāja ir pieejams arī bezmaksas Wi-Fi.  Neaizmirstiet apmeklēt veikalu The Shop, kur atradīsiet lielisku smaržu, alkoholisko dzērienu un dāvanu klāstu par lieliskām cenām.

 

Mēs ceram drīzumā sveikt Jūs uz klāja!

Skatīt lapu Stena Vision

Ostu atrašanās vietas

Karlskrūnas osta Zviedrijas dienvidaustrumu piekrastē ir ērti pieejama pa sauszemes ceļiem. Taču Karlskrūnai ir izcili sabiedriskā transporta savienojumi, jo šī osta atrodas citā salā, nevis pilsētas galvenajā daļā. Dzelzceļa pasažieri un personas, kas ceļo bez auto, var nokļūt tajā ar taksometru vai autobusu.

Skatīt lapu Karlskrūnas osta

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu ostas adrese Gdiņā nesen ir mainījusies. Jaunā adrese visiem pasažieriem, kuri dodas uz Karlskrūnu, ir Sabiedriskais prāmju terminālis, ul. Polska 4, 81-339, Gdynia.

Skatīt lapu Gdiņas osta

Ceļojiet ar Stena Nordica, Stena Spirit & Stena Vision

uz Karlskrūnu un Gdiņu

No 70 € /Auto+1

Atiešana
Atgriešanās

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.