Lūdzu, ņemiet vērā

Pirms došanās ceļā uzziniet jaunākos ceļojuma ieteikumus un ieceļošanas prasības.

Dublinas osta

Dublinas osta ir izbūvēta īpaši Stena Line Superferries prāmjiem. Stena Line prāmju terminālis Dublinā atrodas 6 km (4 jūdžu) attālumā uz austrumiem no Dublinas centra. Uz visiem galvenajiem ceļiem, kas ved uz ostu, ir izvietotas skaidras norādes.

Tickets & reservations

Image
Title
Biļetes un rezervācijas

Toilets

Image
Title
Tualetes

Baby changing facilities

Image
Title
Mazuļu pārtīšanas telpa

Passenger Lounge

Image
Title
Pasažieru atpūtas zona

Vending machines

Image
Title
Tirdzniecības automāti

Wi-Fi

Image
Title
Bezmaksas Wi-Fi

Disability assistance

Image
Title
Palīdzība personām ar invaliditāti

Short term car park (payable)

Image
Title
Īstermiņa autostāvvieta (maksas)

Long term car park (payable)

Image
Title
Ilgtermiņa autostāvvieta (maksas)

Drop off area

Image
Title
Pasažieru izkāpšanas zona

Disabled toilets

Image
Title
Tualetes telpas personām ar invaliditāti

Atrašanās vieta

GPS: 53.349866, -6.196624

 

Stena Line prāmju terminālis Dublinā atrodas 6 km (4 jūdžu) attālumā uz austrumiem no Dublinas centra. Uz visiem galvenajiem ceļiem, kas ved uz ostu, ir izvietotas skaidras norādes.

 

Ostā ir 30 stāvvietas:

• Īslaicīgas stāvvietas cena: 2,00 EUR stundā (minimālā maksa 1,00 EUR)

• Stāvvietas maksa par dienu: 9,00 EUR par 24 stundām (vai dienas daļu)

• Ilgtermiņa stāvvietas cena: 50,00 EUR par 7 dienām

 

Ārpus termināļa ēkas ir pieejama īstermiņa stāvvieta. Biļetes var iegādāties autostāvvietas automātā, kas pieņem norēķinus ar kredītkarti/debetkarti, tā arī monētas, taču nepieņem banknotes. Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu biļete sedz Jūsu paredzēto uzturēšanās ilgumu. Ir svarīgi novietot aiz automobiļa priekšējā stikla stāvvietas biļeti, kas ir derīga visā uzturēšanās laikā, pretējā gadījumā Jūsu transportlīdzekļa ritenim var tikt uzmontēts bloķētājs. Tiek veikta automašīnu bloķēšana, un soda nauda par bloķētāja noņemšanu ir 80,00 EUR. Lūdzu, ņemiet vērā, ka automātā var izmantot tikai euro monētas. Par biļetes nozaudēšanu tiek piemērota pilna nedēļas maksa.

 

M50 maksas ceļš

M50 ir maksas ceļš bez barjerām. Tas nozīmē, ka kameras, kas izvietotas uz M50 šosejas starp 6. un 7. krustojumu, skenē Jūsu automobiļa reģistrācijas numuru un piemēro nodevu transportlīdzekļa īpašniekam.

Norēķini par šosejas nr. M50 izmantošana ir vienkārša  — lejupielādējiet lietotni M50 Quick Pay ierīcei Android vai Apple vai samaksājiet tiešsaistē vietnē eFlow.ie.

Autovadītājs ir atbildīgs par M50 nodevas samaksu līdz nākamās dienas plkst. 20:00. Ja maksājums netiek veikts norādītajā termiņā, transportlīdzekļa īpašniekam tiek piemērota soda nauda.

Nav tieša vilcienu savienojuma ar Dublinas ostu.

 

Vietā “The Point” pretī ieejai Dublinas ostā ir Luas Red Line tramvaja pietura, taču tā atrodas 40 minūšu (3,2 km) gājiena attālumā no Stena Line prāmju termināļa. Ir pieejami taksometri.

Ceļošana no Dublinas uz Holihedu

 

Pasažieri, kas ceļo bez auto no Dublinas ar reisu plkst. 08.15, 14.45 un 20.30, var izmantot autobusu, kas aizvedīs no Dublinas pilsētas centra uz Stena Line prāmju termināli. Autobuss izbrauc no pieturas Westmoreland Street Dublinas pilsētas centrā plkst. 07.00, 14.00 un 19.00.

Lūdzu, ņemiet vērā: autobusu satiksme neapkalpo reisu, kurš atiet no Dublinas plkst. 02.15.

 

Ceļošana no Holihedas uz Dublinu

 

Ierodoties Stena Line termināļa 2. ēkā Dublinā ar reisiem, kas atiet no Holihedas plkst. 02.15, 09.00 vai 14.45, kursē autobusi, kas nogādās Jūs Dublinas centrā, ar pieturām Connolly DART Rail Station un Westmoreland Street.

Lūdzu, ņemiet vērā: autobusu satiksme neapkalpo reisu, kurš atiet no Holihedas plkst. 20.30.

 

Cenas

Pieaugušo vienvirziena biļete: 3,50 EUR

Pieaugušo biļete turp un atpakaļ: 6,00 EUR

Bērnu vienvirziena biļete: 2,00 EUR

Bērnu biļete turp un atpakaļ: 3,00 EUR

 

Maksājumu var veikt skaidrā naudā (tikai eiro) vai izmantojot Dublin Leap kartid. Kredītkartes un debetkartes netiek pieņemtas.

 

Pasažieriem, kuri ceļo no Stena Line prāmju termināļa Dublinā uz Dublinas centru: pietura Heuston Rail Station ir papildu pieturvieta. Vienas pieaugušo vienvirziena biļetes cena ir 4,50 EUR, bet bērnu — 3,00 EUR.

Dublinā ir vairākas taksometru stāvvietas, tostarp viena pie Stena Line prāmju termināļa, kur Jūs varat apturēt taksometru. Ir pieejami arī tādi tiešsaistes pakalpojumi kā Uber, Free Now un Bolt, kā arī vairāki pakalpojumi, kurus varat pasūtīt pa tālruni, piemēram, Dublin Dial a Cab (+353 1 80 80 800) un NCR (+353 1 67 72 222).

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.